خانه
خدمات
آموزش
در باره ما
تماس با ما

به درمانگاه خیریه شهدای مسجد آل محمد خوش آمدید

درمانگاه شهدای مسجد آل محمد (ص) در سال 1376 با همت و همراهی افراد خیر به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم شریف شرق تهران تأسیس شد و با تلاش بی وقفه هیئت امناء و مدیره و حمایت و دلسوزی مسئولین و افراد خیر در یک ساختمان سه طبقه که بعدا به چهار طبقه به بهترین وجه توسعه یافت به نحوی که هم اکنون به بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات درمانگاهی مجهز شده است .
درنظر داریم محل فعلی این مرکز را، با استعانت از لطف خداوند منان  و تامین اعتبار با ساختمان شمالی آن ، که آنهم در مالکیت مسجد است تجمیع کرده و با احداث یک ساختمان پنج تا شش طبقه مکان کافی برای احداث یک پلی کلینیک فوق تخصصی و یا یک بیمارستان کوچک بدست آوریم تا بتوانیم در آن عالی ترین خدمات بهداشتی و پزشکی را به بیماران ارائه نماییم .
این مرکز با دارا بودن بخش های اورژانس، آزمایشگاه ، داروخانه ، دندانپزشکی و بخش های تخصصی و فوق تخصص پذیرای بیماران ساکن در شمال شرق تهران است.
در درمانگاه خیریه شهدای مسجد آل محمد (ص) بخش های پاراکلینیک شامل: آزمایشگاه ، رادیولوژی  و دندانپزشکی، اکوکاردیوگرافی، بینایی سنجی، طب سنتی و کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی عبارت از: زنان زایمان و باروری، پوست و زیبایی ، جراحی سرپایی، داخلی،قلب و عروق، روان شناسی ،گوش و حلق و بینی،  چشم پزشکی، عفونی ، اورولوژی دایر شده و آماده خدمت به تمامی بیماران گرامی است.

درباره ما